Norton 360 Premium, 10 urządzeń, 1 rok BOX

199,00 zł
Brutto
Liczba sztuk w magazynie: 5
help_outlineZapytaj o produkt
Norton 360 Premium, 10 urządzeń, 1 rok BOX

Norton 360 Premium, 10 urządzeń, 1 rok BOX

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Norton 360 Premium

Wielopoziomowa ochrona urządzeń, funkcje prywatności w Internecie, takie jak Secure VPN, i usługa Dark Web Monitoring§ — wszystko w jednym zintegrowanym rozwiązaniu.

Wielopoziomowa ochrona urządzeń, funkcje prywatności w Internecie, takie jak Secure VPN, a teraz również NOWA funkcja Dark Web Monitoring – wszystko w ramach jednego, zintegrowanego rozwiązania.

Plan Norton 360 Premium obejmuje teraz funkcję Dark Web Monitoring§, która szuka w sieci Dark Web danych osobowych i powiadamia Cię w przypadku ich znalezienia, aby umożliwić Ci odjęcie działań.

Plan Norton 360 Premium obejmuje ochronę przed oprogramowaniem destrukcyjnym do 10 komputerów PC i Mac® lub urządzeń z systemem Android™ i iOS, funkcję Secure VPN chroniącą prywatność w Internecie na 10 urządzeniach, Kontrolę rodzicielską pomagającą chronić dzieci w Internecie, funkcję SafeCam5 pomagającą blokować nieupoważniony dostęp do kamerki na komputerze Windows PC, program Password Manager i Kopię zapasową w chmurze dla komputera Windows PC4.

Kobieta leżąca na kanapie, jedząca miskę owoców, obok laptop z logo Norton

21408749
5 Przedmioty
Opinie wystawiane przez Użytkowników nie są weryfikowane

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty ( 16 other products in the same category )