Papier Epson Premium Semi-Gloss Photo Paper - A4 - 20 Arkuszy (C13S041332)

10343829978
C13S041332
  • Typ: Papier fotograficzny
  • Format: A4
  • Rodzaj: Półbłyszczący
  • Gramatura: 251 g/m²
  • Ilość w opakowaniu: 20 arkuszy
Ilość na magazynie: średnia
105,00 zł
Brutto

85,37 zł netto.

Koszt wysyłki

Pokaż szczegóły dostawy
Papier Epson Premium Semi-Gloss Photo Paper - A4 - 20 Arkuszy (C13S041332)

Papier Epson Premium Semi-Gloss Photo Paper - A4 - 20 Arkuszy (C13S041332)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Premium Semi-Gloss Photo Paper - A4 - 20 Arkuszy

Sięgnij po papier Premium Semigloss Photo Paper i drukuj we własnym domu fotografie w jakości wystawowej. Wysokiej jakości, trwały papier fotograficzny o gramaturze 251 g/m² charakteryzuje się półbłyszczącym wykończeniem, które doskonale podkreśli piękno Twoich zdjęć.

Dorównaj profesjonalistom

Na tym zaawansowanym papierze fotograficznym wydrukujesz doskonałe odbitki zarówno portretów, jak i zdjęć krajobrazów. Stylowe półbłyszczące wykończenie delikatnie podkreśli detale każdej fotografii, jednocześnie ograniczając odblaski światła do minimum. Z pomocą tego papieru stworzenie odbitek o profesjonalnej jakości stanie się wyjątkowo proste.

Doskonała współpraca

Skorzystaj z papieru i atramentów firmy Epson, by uzyskać szybkoschnące, odporne na wodę i powstawanie smug zdjęcia o żywych kolorach, pięknych odcieniach i wyraźnych detalach. Nowy papier doskonale współpracuje z atramentami i drukarkami Epson, by osiągnąć najlepszą możliwą jakość wydruków.

Ciesz się fotografiami przez wiele lat

Fotografia pozwala utrwalić ważne chwile, a nasz papier może w tym dodatkowo pomóc. Dokładnie go testowaliśmy, by zyskać pewność, że w połączeniu z naszymi drukarkami i atramentami pozwoli stworzyć wyjątkowo trwałe odbitki.

Doskonały do każdej drukarki

Nasze papiery pozwalają uzyskać wysokiej jakości wydruki także przy użyciu drukarek i atramentów innych producentów. Dzięki temu każdy może korzystać z dorobku firmy Epson.

Opinie

Opinie wystawiane przez Użytkowników nie są weryfikowane

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty ( 15 other products in the same category )