Papier Epson Premium Semi-Gloss Photo Paper - A4 - 20 Arkuszy C13S041332

Papier Epson Premium Semi-Gloss Photo Paper - A4 - 20 Arkuszy (C13S041332)

105,00 zł
Brutto
Liczba sztuk w magazynie: 10
help_outlineZapytaj o produkt
Papier Epson Premium Semi-Gloss Photo Paper - A4 - 20 Arkuszy (C13S041332)

Papier Epson Premium Semi-Gloss Photo Paper - A4 - 20 Arkuszy (C13S041332)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Premium Semi-Gloss Photo Paper - A4 - 20 Arkuszy

Sięgnij po papier Premium Semigloss Photo Paper i drukuj we własnym domu fotografie w jakości wystawowej. Wysokiej jakości, trwały papier fotograficzny o gramaturze 251 g/m² charakteryzuje się półbłyszczącym wykończeniem, które doskonale podkreśli piękno Twoich zdjęć.

Dorównaj profesjonalistom

Na tym zaawansowanym papierze fotograficznym wydrukujesz doskonałe odbitki zarówno portretów, jak i zdjęć krajobrazów. Stylowe półbłyszczące wykończenie delikatnie podkreśli detale każdej fotografii, jednocześnie ograniczając odblaski światła do minimum. Z pomocą tego papieru stworzenie odbitek o profesjonalnej jakości stanie się wyjątkowo proste.

Doskonała współpraca

Skorzystaj z papieru i atramentów firmy Epson, by uzyskać szybkoschnące, odporne na wodę i powstawanie smug zdjęcia o żywych kolorach, pięknych odcieniach i wyraźnych detalach. Nowy papier doskonale współpracuje z atramentami i drukarkami Epson, by osiągnąć najlepszą możliwą jakość wydruków.

Ciesz się fotografiami przez wiele lat

Fotografia pozwala utrwalić ważne chwile, a nasz papier może w tym dodatkowo pomóc. Dokładnie go testowaliśmy, by zyskać pewność, że w połączeniu z naszymi drukarkami i atramentami pozwoli stworzyć wyjątkowo trwałe odbitki.

Doskonały do każdej drukarki

Nasze papiery pozwalają uzyskać wysokiej jakości wydruki także przy użyciu drukarek i atramentów innych producentów. Dzięki temu każdy może korzystać z dorobku firmy Epson.

C13S041332
10 Przedmioty
Opinie wystawiane przez Użytkowników nie są weryfikowane

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty ( 15 other products in the same category )